Zdravé potraviny

 

BIO bujóny

 

Bujón kuřecí BIO

Na rozdíl od konvenčních bujónů neobsahuje glutamát sodný ani další pro zdraví nevhodné látky. Jeho chuť harmonicky doplňuje vhodně zvolená bio zelenina, především cibule, celer, petržel a česnek. Je vhodný na dochucení polévek, omáček, ideální je pro přípravu rýžových pokrmů či masových směsí. Z jedné kostky lze připravit půl litru vývaru.

 

Složení: dehydrovaný výrobek - mořská sůl, kvasnicový extrakt*, kukuřičný škrob*, rostlinný olej*, upravený kuřecí tuk*, vařené kuřecí maso 5%*, cibule*, celer*, petržel*, česnek*, koření*, výtažek z rozmarýnu*. *=produkty ekologického zemědělství

 

Balení: 6 kostek á 11 g

 

 

Bujón zeleninový BIO

Zeleninový vývar v kostce - klasika v biokvalitě. 1 kostka pro přípravu 0,5 litru vývaru - k přípravě polévek, omáček, těstovinových a zeleninových pokrmů.

 

Složení: dehydrovaný výrobek - přírodní mořská sůl, kvasnicový extrakt*, olej rostlinný pamový*, kukuřičný škrob*, dehydrovaná zelenina v proměnlivém poměru 6% (cibule, mrkev, celer, petržel, česnek)*, koření*. *=produkty z ekol. zeměděství


Balení: 6 kostek á 11 g

 

 

Bujón zeleninový Würzl

 

   

- sypaný i v kostkách

 

Použití: do omáček, polévek, těstovinových či zeleninových jídel.

Složení: BIO zelenina (petržel, mrkev, pórek, pastinák, celer, cibule), kukuřičný škrob, slad, výtažky z droždí, slunečnicový olej, koření, mořská sůl, bylinky.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny