Jóga ONLINE

 

Relaxace

 

 

 

 

Relaxace těla je jedním z hlavních důvodů jógy. Spojuje všechny účinky cvičení do vyššího celku. Jste-li během dne unavení, jógová relaxace pomůže mnohem lépe, než když si zdřímnete. Po relaxaci se budete cítit svěží a plni energie.

 

Prostřednictvím relaxace jste přijali dobré i špatné věci, kterými je život zaplněn. Relaxace vás také učí nastartovat změny v životě, i když si myslíte, že nemají zásadní význam. To je způsobeno tím, že prostřednictvím relaxace, jste dosáhli povýšení stavu mysli. Prostřednictvím relaxace můžete odhodit pryč hodně věcí, které snižují harmonii a rovnováhu života, a věci, které ničí naše vztahy nebo poškozují naši schopnost dávat ze sebe to nejlepší.

 

Relaxace pomáhá odhalit moudrost a znalosti v oblasti zvyšování úrovně energií a čelit životním výzvám. Relaxace není jen praxe, je to něco, co dává zkušenosti. Obyčejné relaxace se obvykle týká nás samotného pouze z fyzikálního hlediska. Zřídka má co do činění s emocemi a dýcháním.

Z tohoto důvodu je jóga jediná věda - a umění - ze života, která se zabývá nejen tělem. Ti, co věří v jógu, jsou přesvědčeni, že jen odpočinek vyžaduje kompletní uvolnění celého těla.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny