Články

 

07.02.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskopy: 8.2. - 14.2.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 6. týden od 8. 2. do 14. 2. 2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

 

Slunce

putuje znamením Vodnáře

Do následného znamení Ryb vstoupí 18.2.2010 v 19:52hod..

 

Merkur

putuje znamením Kozoroha. Do znamení Vodnáře vstoupí 10.2.2010.

 

Venuše

putuje znamení Vodnáře a zde setrvá do 11.2.2010, kdy v 13:02hod vstoupí do znamení Ryb.

 

Mars

je ve znamení Lva.Z jeho energie budou čerpat Lvi až do 7.6.2010 !!! V neděli 20.12. se Mars otočil, a retrográdní směr bude mít až do 10.3.2010, kdy v 17:11:35hod opět nabere přímý směr.

 

Jupiter

putuje ve znamení Ryb a zde setrvá do 6.6. kdy v 6:48hod vstoupí do znamení Berana...

Díky retrográdnímu pohybu se opět do znamení Ryb vrátí 9.9.2010 v 4:31hod a zde setrvá až do 22.1.2011 kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana. Na jeho opětovnou přízeň si následně budou muset Rybičky počkat až do roku 2011... Tak se Rybky ""vzbuďte"" předčasně ze zimního spánku, ať toto blahodárné období neprolelkujete !

 

Saturn

je ve znamení Vah. 13.1.2010 se Saturn otočil do retrográdního směru, a opět se vrátí do znamení Panny 7.4.2010 v 17:31hod, kde setrvá do 21.7.2010. Tento den v 16:28 hod opět vstoupí do znamení Vah.

 

Uran putuje znamením Ryb.

 

Neptun je ve Vodnáři.

 

Pluto je ve znamení Kozoroha

 

Astrologickou událostí tohoto týdne bude NOVoluní ve Vodnáři, což je znamení, kterému nově vládne planeta Uran, kterou objevil v 1781 astronom William Herschel.

 

Uran je symbolem všeho nového, vynálezy počínaje a nezávislým, originálním myšlením konče.

Uran je svobodný, dá se přirovnat k větru, a ten se přeci nedá spoutat...!!! Tak ani vy nespoutávejte svoje životní sny, a v den NOVoluní ve Vodnáři jim dejte volnost, neb NOV je přímo pobídkou udělat osobní revoluci ve svém životě ! Povšechně dostáváme také příležitost rozpoznat hodnotu našich přátelství a sociálních vztahů, ale hlavně je to pro nás šance zbavit se zastaralých názorů, zvyků.

 

NOVoluní nastane v neděli 14.2. v 3:51hod

Lze proto předjímat, že již v pátek a následně celý víkend bude panovat mírně nervózní atmosféra.

Nejvíce vliv NOVu pocítí Vodnáři, Lvi, Býci a Štíři. Tento také zapůsobí větší intenzitou na osůbky narozené ve znamení Ryb.

 

Nový Měsíc ve Vodnáři označuje také začátek Nového Lunárního roku v Číně,

který bude pod vládou Železného Tygra.

 

A musím ještě připomenout, že NOVoluní nastane v den, kdy má svátek sv. Valentin, tedy bude Svátek všech zamilovaných !!!

 

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Mnohým se v první polovině týdne do života připlete žena, která vás nadchne svojí životní filozofií, či svými názory. Pozor na to, milí Berani, neb vás může doslova ošálit a vy ze dne na den změníte svůj životní styl. To by ani tak nevadilo, ale je otázkou, zda vám to bude ku prospěchu, neb nic se nemá přehánět, a ono nelze vyloučit, že vše bude nějakým způsobem propojené s nějakým náboženstvím, sektou, což by vám postupně ubíralo na svobodě v rozhodování, a to se vám samozřejmě líbit nebude. Uprostřed týdne pocítíte nutnost vědět, že někam patříte. To ale také znamená, že jedinci, kteří žijí sami, budou doma nervozní. Pokud si povšechně začnete např. poklepávat nervozně prsty, nebo budete přecházet bezcílně po bytě, bude to signál, že je nejvyšší čas vyrazit za přáteli nebo alespoň ven na procházku. V neděli v 3:51 hod nastane NOVoluní ve Vodnáři, a dle Čínského kalendáře započne nový rok ve znamení Tygra. Měli byste si proto již v sobotu udělat seznam svých nesplněných tužeb, snů, protože se vše odehraje ve vašem domě přání. V následném období totiž dostanete nejednou šanci si splnit i to, o čem jste neřekli ani svým nebližším, tak toto NOVoluní neprolelkujte, protože další šanci dostanete až za 12 měsíců !

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

V první polovině týdne si mnozí z vás mohou vytvořit vůči své drahé polovičce citovou a sexuální závislost. Pokur jste čerstvě zamilování, může vám to velmi uškodit, protože díky tomu nebudete nezkoumat, zda je pro vás vztah opravdu přínosem. Uprstřed týdne máte skvělou příležitost objektivně zjistit, jakou náladu vyvoláváte u lidí, kteří hrají nějakou roli ve vaší kariéře. Z reakcí kolegů i nadřízených lehce zjistíte, jak na tom u nich opravdu jste - zda k vám chovají skutečné sympatie, přátelství, či zda je to pouze hrané. V neděli v 3:51 hod nastane NOVoluní ve Vodnáři, a dle Čínského kalendáře započne nový rok ve znamení Tygra. Proto již v sobotu pocítíte doslova elektrizující impulz ! NOV nastaví zrcadlo vaší kariéře, a proto nelze vyloučit, že se rozhodnete pro malou rekapitulaci svých profesních úspěchů, ale i neúspěchů. To bude dobře, neb jen tak můžete přijít na to, proč se vám někdy nedařilo a začít jinak, nově ! K novým začátkům je totiž NOVoluní ve Vodnáři jako stvořené!

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Počátkem týdne budete citově mírně naměko, a díky tomu rodině snesete doslova modré z nebe. Nedivte se, když se ujmete kuchyně a budete svým nejbližším opakovaně připravovat nějaké dobroty. Uprostřed týdne vám doporučuji zvolnit tempo, nespěchat, neb vám hrozí zranění ! Zejména ti, kteří budou cestovat do zahraničí, by se měli při jízdě i při sportování snažit nepřeceňovat svoje síly, ani např. řidičské či lyžařské umění. V neděli v 3:51 hod nastane NOVoluní ve Vodnáři, a dle Čínského kalendáře započne nový rok ve znamení Tygra. Proto již v sobotu se zamyslíte nad svými znalostmi, vzděláním. NOV vám totiž vnukne myšlenku začít něco nového studovat, dál si rozšiřovat svoje znalosti. Značně posílí i vaše sebevědomí, takže daleko razantněji začnete obhajovat svá práva. Lze i předjímat, že mnohé z vás NOVoluní ved Vodnáři nasměruje k cestování, které může být propojeno se studiem.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Zdraví a pořádku okolo sebe budete věnovat velkou pozornost počátkem týdne. Tak se nedivte, když vezmete útokem byt, či kancelář, a začnete úklid z "gruntu", ačkoliv to vůbec nebude zapotřebí ! Uprostřed týdne budete neklidní díky finančním zmatkům. Ve hře mohou být daně, půjčky, ale i výplatu zaměstnavatele, prostě nějaká položka, se kterou budete počítet, nebude na vašem účtu připsána. Ale i vy sami si ověřte, zda jste omylem neopoměli něco zaplatit, může se jednat např. o povinné ručení, zálohu na pojištění, splátku hypotéky. V neděli v 3:51 hod nastane NOVoluní ve Vodnáři a dle Čínského kalendáře započne nový rok ve znamení Tygra. Mnozí začnete v duchu sobecky přemýšlet, zda nedáváte do kasy víc než vaše drahá polovička. NOVoluní vám ale také připomene, že máte dávat pozor na dlouhodobé investice, ale stejně tak si hlídat i své dluhy. Co vás určitě potěší, NOVoluní ve Vodnáři probudí vaši touhu, smysl pro intimitu, a tak se nedivte, když rozhovory opakovaně budete stáčet k sexu. U mnohých se ale může tento NOV projevit zájeme o tajemno, životě po životě, karmu, etc..

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Ohlídejte si v první polovině týdne až přílišnou pečlivost a starostlivost, to může hlavně vadit vašim potomkům, zejména jsou-li vaše ratolesti v pubertě. Od středy budete naprosto otevřeně hovořit o svých citech, ale i plánech do budoucna. Pravdou je to, že vaše originální nápady, jak např. chcete trávit víkend vaši rodinu mírně šokují. V neděli v 3:51 hod nastane NOVoluní ve Vodnáři a dle Čínského kalendáře započne nový rok ve znamení Tygra. Je možné, že díky tomu vypluje na povrch nějaký problém týkající se intimního nebo obchodního partnera. Povšechně si ve dnech víkendu připomeňte, že žít v iluzi nejde dlouho, a sami sebe se zeptejte, zda se vy sami chováte přirozeně, zda se před intimním protějškem nesnažíte kamuflovat nějaký svůj povahový zlozvyk.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

V první polovině týdne si uvědomíte, že pro vaši spokojenost v partnerství potřebujete bezpodmínečnou lásku. Kupodivu nikoho nebudete ani kritizovat, natož komandovat, naopak péči, obětavost a tolerance můžete pořádně přehánět. Uprostřed týdne si začnete namlouvat, že s vašim zdravím něco není v pořádku. Jakmile-li si začnete stěžovat, překvapí vás vstřícnost kolegů i nadřízených v zaměstnání, hlavně ženské pokolení vás doslova zasype radami. Zajdete-li k lékaři, patrně vám sdělí, že se necítíte dobře díky špatnému stravování. V tomto období byste měli jíst stravu nejen bohatou na vitamin C, ale Hořčík. Ten najdete v listové zelenině, dále ho v hojné míře obsahují nesolené, nepražené oříšky, dýňová semena. V neděli v 3:51 hod nastane NOVoluní ve Vodnáři, a dle Čínského kalendáře započne nový rok ve znamení Tygra. Denní režim, zaměstnání, zdraví jsou hlavní témata, na která vám NOVoluní posvítí, a které uvidíte v úplně jiné realitě. Patrně započněte s nějakou originální dietou či očistnou, zmlazovací kůrou. Skvělé je to, že NOVoluní je zárukou výdrže, protože co započnete během NOVu, bude mít delší trvání.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Obětavostí štřete, zejména když vás o něco požádá soused či blízký příbuzný počátkem týdne. Ono to totiž může dopadnout tak, že oni následně budou sedět, bavit se u bábovky a kávy, zatímco vy za ně budete dělat nějakou práci ! Uprostřed týdne vás popadne povídavá nálada, a díky tomu můžete s intimním protějškem proklábosit dlouhé hodiny, a to i po telefonu či přes skype. Jste-li ale čerstvě zamilovaní, a budete si s intimním protějškem telefonovat, kontrolujte si čas, který strávíte se sluchátkem na uchu. Následný účet za telefon by totiž mohl být doslova "astronomický"...! V neděli v 3:51 hod nastane NOVoluní ve Vodnáři a dle Čínského kalendáře započne nový rok ve znamení Tygra. Vše se odehraje ve vašem domě dětí, mileneckých vztahů, koníčků. Pokud je vašim snem rozšířit rodinu o dalšího člena, máte dnes skvělou příležitost počít malou Tygřici či energického Tygra !

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Svoji starost o potomky potažmo rodinu to můžete počátkem týdne pořádně přehánět! Což by vadit ani nemuselo, hlavně když si ohlídáte tendenci chtít následně za svoji péči nějakou odměnu. Můžete mít totiž tendenci si např.nárokovat volný čas svých nejbližších, hlavně dětí, a vše dokonce podmiňovat finančně, zvýšeným kapesným, což by nemělo daleko k malému vydírání. Další dny vás zklidní návštěva příbuzných, dušičku zklidníte i tím, když několik hodin budete pravidelně trávit s rodiči, prarodiči. V neděli v 3:51 hod nastane NOVoluní ve Vodnáři a dle Čínského kalendáře započne nový rok ve znamení Tygra. Během tohoto NOVoluní se může prozradit nějaké rodinné tajemství, něco, co mělo zůstat skryto ostatním členům rodiny. Máte-li nějaké rozepře s příbuznými, toto NOVoluní ve Vodnáři je pro vás nejlepší příležitost se s nimi smířit !

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Přehnaně starostlivý rodičovský instinkt budete mít zkraje týdne. Tak se lehce může stát, že se ve všem budete podřizovat rodině, dětem, a dokonce soucitní a tolerantní budete i v případech, kdy byste naopak měli někoho pokárat. Máte-li již dlouho něco na srdci, to uprostřed tohoto týdne bez jakýchkoliv vytáček řeknete. Pozor si dejte ale při procházkách, či při jízdě autem byť po známých cestách v okolí bydliště. Budete nesoustředění a snadno zabloudíte ! V neděli v 3:51 hod nastane NOVoluní ve Vodnáři a dle Čínského kalendáře započne nový Lunární rok ve znamení Tygra. Jíž v sobotu se díky tomu zamyslíte nad tím, zda vaše vztahy s lidmi, se kterými se denně potkáváte nejsou konfliktní, zda nepotřebují trošku obrousit ostré hrany. Je to totiž pro vás skvělá příležitost podat si ruku s rozhádaným sousedem, smířit se se sourozenci. Prvotně byste ale měli prozkoumat, jak s lidmi komunikujete povšechně. Ono je možné, že hádky vyvoláváte vy, aniž tušíte čím, a právě NOVoluní vám umožní rozpoznat i svoje zažité zlozvyky.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

V prvních dnech týdne se můžete vžívat do bolesti druhých, a jejich ztrátu, problémy, či strach budete prožívat jako svoje vlastní. Prostě budete velmi citliví, a toho nějaký fiškuntál může využít, nějakým způsobem vás ošidit, podvést. Uprostřed týdne budete mít tendenci utrácet a díky tomu si mnozí doslova vyluxují nejen svoji peněženky ale i konto ! Výrobky ve slevě budou finančně velmi lákavé, a natolik originální, že budete schopni nakupovat do posledního ""groše" v peněžence ! V neděli v 3:51 hod nastane NOVoluní ve Vodnáři a dle Čínského kalendáře započne nový rok ve znamení Tygra. Chtě-nechtě se budete muset zamyslet nad tím, zda se jenom nehoníte za penězi, kariérou, ale na zábavu, natož koníčka si čas nenajdete. Je dokonce možné, že se vám připomene talent, záliba z dětství, které jste v honbě za penězi "odložili do kouta"a dál nerozvíjeli. A právě NOVoluní ve Vodnáři vám připomene, že je načase s tím něco dělat, a najít si čas i na potěšení své duše!

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Zlraje týdne mnozí přispějete na charitu, ale nebudete se zajímat, zda jste nedali peníze nějakému podvodníkovi. Pokud pozvete domů přátele, budete je obsakovat tak, že možná někdo z rodiny zažárlí a Uprostřed týdne budete sentimentální, a velmi důležitou roli ve vašem citovém rozpoležení může sehrát jakási žena. V neděli v 3:51 hod nastane NOVoluní ve vašem znamení, a dle Čínského kalendáře započne nový rok ve znamení Tygra. Pokud okolo tohoto dne +-3dny slavíte narozeniny, máte před sebou jeden z nejdůležitějších ba stěžejních roků svého života ! Povšechně to ukazuje na to, že uděláte v následujícím roce velké změny nejen ve svém osobním, ale i profesním životě.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Zkraje týdne popřemýšlíte nad změnou kariéry. Nadchne vás nějaký článek nebo pořad vztahující se ku zdravé výživě a vy v tom pro sebe uvidíte příležitost profesního uplatnění. Od úterka večera se snažte dodržovat pitný režim, a pokud vás bude pobolívat v krku, nenamlouvejte si, že se jedná o nástup chřipky. Bude to tím, že málo hovoříte o svých citech. To se změní, neb planeta lásky Venuše ve čtvrtek 11.2.2010, kdy v 13:02hod vstoupí do vašeho znamení, a až do 7.3.2010 si budete užívat její přízně ! Nejenže to opět začne jiskřit ve vašem partnerství erotikou, ale nezadaným se tímto dnem startuje nejlepší období roku pro navázání vztahu ! V neděli v 3:51 hod nastane NOVoluní ve Vodnáři a dle Čínského kalendáře započne nový rok ve znamení Tygra. Vše se odehraje ve vašem domě podvědomí, lze předjímat, že vám někdo či něco připomene jistou nepříjemnost z minulosti, něco, na co jste se rozhodli zapomenout, protože to svým způsobem byla bolestná zkušenost, ale nechali jste to nedořešené. Novoluní ve Vodnáři vám dává šanci skoncovat s noční můrou, která vám občas nepříjemnou událost připomíná ve snu. Udělejte si rekapitulaci, a nějak to uzavřete. Je možné, že pro svůj klid odpustíte jisté osůbce, ikdyž moc dobře víte, že vám "ten někdo" ublížil. Tím se ale už nezabývejte, snažte se o to, abyste měli čisté svědomí vy!

 


Hodnocení článku

Hodnotil 1 čtenář průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Týdenní horoskop: 17.1 - 23.1.2011 
Týdenní horoskop: 19.9. - 25.9.2011 
Týdenní horoskop: 29.10. - 4.11.2012 
Týdenní horoskop: 5.3. - 11.3.2012 
Výherci květnové soutěže 2015 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny