Články

 

04.04.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskopy: 5.4. - 11.4.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 14. týden od 5.4. do 11.4. 2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

 

Slunce

putuje znamením Berana. Tímto znamením bude Slunce procházet do 20.4. Tento den v 5:45hod vstoupí do znamení Býka.

 

Merkur

je ve znamení Býka. a v tomto znamení putuje i planeta lásky Venuše...

 

Mars

je ve znamení Lva. Z jeho energie budou čerpat Lvi až do 7.6.2010 !!!

 

Jupiter

putuje ve znamení Ryb a zde setrvá do 6.6. kdy v 6:48hod vstoupí do znamení Berana... Díky retrográdnímu pohybu se opět do znamení Ryb vrátí 9.9.2010 v 4:31hod a zde setrvá až do 22.1.2011 kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana.

Na jeho opětovnou přízeň si následně budou muset Rybičky počkat až do roku 2011... Tak se Rybky ""vzbuďte"" předčasně ze zimního spánku, ať toto blahodárné období neprolelkujete !

 

Saturn

je ve znamení Vah. 13.1.2010 se Saturn otočil do retrográdního směru, a opět se vrátí do znamení Panny 7.4.2010 v 17:31hod, kde setrvá do 21.7.2010. Tento den v 16:28hod opět vstoupí do znamení Vah.

 

Uran putuje znamením Ryb. 

 

Neptun je ve Vodnáři.

 

Pluto je ve znamení Kozoroha

 

Luna v tomto týdnu ubývá, a v úterý 6.4. v 11:38 hod nastane poslední, 3.Lunární čtvrť v Kozorohu.

 

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Ti kteří slaví narozeniny počátkem týdne, si budou v následných 365-ti dnech velmi často lámat hlavu nad tím, proč se s ostatními, zejména kolegy a nadřízenými, hádáte. Důvodem může být zejména to, že kariéra se stane vašim středobodem, a jakmile zavětříte konkurenci, budete nepříjemní, strozí. V druhé polovině týdne se všichni můžete svým impulzivním chováním opakovaně dostávat do potíží. Někteří dokonce podlehnete večernímu flámování s přáteli, a na to, že vás doma někdo čeká, díky alkoholickému opojení, úplně zapomenete.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Ti kteří studuji, narazí počátkem týdne na jistý zádrhel, který byste neměli přejít bez povšimnutí, prostě okamžitě daný problém řešte ! Povšechně vám všem velmi prospěje, když se budete řídit svým rozumem, intuicí ! Kdosi vám totiž začne udílet "přemoudré rady", jenže když se dle nich začnete řídit, záhy zjistíte, že jste ve slepé uličce. Místo sebelítosti se zamyslete, proč vám dotyčný či dotyčná chce mermomocí škodit. V druhé polovině týdne si naděláte sami sobě spoustu problémů popudlivějším chováním, takže vám prospěje sebekontrola. Zejména v závěru týdne se snažte vyhýbat vzájemnému obviňování s partnerem či partnerkou, čí kariéra je pro rodinu prospěšnější, přínosnější.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Ti kteří v minulém období podcenili platbu úvěru, pojistného, etc., budou v první polovině týdne překvapeni nekompromisní výzvou k okamžitému uhrazení. Nebo vás může naštvat porušení smlouvy zaměstnavatelem, či dohody, kterou jste uzavřeli s určitou skupinkou lidí. Výplata za odvedenou práci totiž bude mnohem nižší, než máte uvedeno ve smlouvě etc. Mnohým se začne vzdalovat nějaký dlouhodobý sen, ale neháźejte flintu do žita, protože příležitost usebrat se a splnit si to, po čem toužíte, vám přihraje NOVoluní 14.4.

V druhé polovině týdne se budete velmi těžkopádně vyjadřovat. Díky tomu hlavně v zaměstnání občas kolegy či nadřízené doslova zmatete ! Doma se tomu následně zasmějete, ale ani vaše rodina, vaši nejbližší, si nebudou vždy úplně jisti tím, kam některými slovnímy obraty míříte, a zda vám porozuměli správně.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

V první polovině týdne se kroťte, zejména je-li vaší nadřízenou či obchodním společníkem žena. Může vám předvést, že umí dělat razantní rozhodnutí, ale radost z toho mít nebudete, neb to může být "o vás - bez vás"..To se týká i vaší drahé polovičky. Můžete totiž neustále probírat, kdo z kolegů vám vadí, a následně se dozvíte, že i vy máte určitě mezery ve vzdělání, ale u sebe je nevidíte, zato kritizovat druhé vám jde skvěle. V druhé polovině týdne se necháte myšlenkama zanášet do světa snů, fantazie, iluzí, pocítíte i velmi silné sexuální nutkání. Mnozí se dokonce vypravíte v oblasti intimností i do "neprobádaných oblastí" !

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

V práci zaznamenáte v první polovině týdne mírně dusnou atmosféru. Kolegové vás občas vytočí svými komentáři současného politického dění, nadřízení budou vydávat povely, které nebudou mít hlavu ani patu, dokonce začnete mít podezření, že si schválně vymýšlí nesmyslné pracovní úkoly. A právě velké pracovní vytížení může být příčinou toho, že začnete opomíjet pravidelnou stravu a je jasné, že žaludek se o své přihlásí, a to třebas nevolností. Pokud nebudete dodržovat pitný režim, mohou vás pozlobit i kluby, bolest hlavy. Poikud vás začnou bolest zuby, okamžitě namiřte své kroky do zubní ambulance !

V druhé polovině týdne si s vámi pohraje touha být nejlepší. Můžete se naparovat jako krocani, a do své role se tak vžijete, že řeknete něco, co se váš intimní protějšek, či obchodní partneři neměli nikdy dozvědět. Na stranu druhou budete roztoužení a tak během následného laškování vaše drahá polovička v mžiku zapomene, co jste to vlastně řekli.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Jste-li samoživitelé, tedy máte ve své péči potomka, budete se muset doslova poprat o peníze, které vám náleží. Nic nepodceňujte, a když nebudete spokojeni s rozhodnutím nějakého úředníka, podejte si okamžitě stížnost ! Jste-li zadaní, v první polovině týdne si kontrolujte mírnou odtažitost až strohost. Váš intimní protějšek to může brát jako nezájem ! V druhé polovině týdne mnohé nemine náhodné setkání, a vy začnete být neklidní, neb takovou vášeň jste již dlouho nepocítili. Začnete se chovat a jednat zmateně, těkat budete i očima. Sami sebe pod kontrolou by měli mít hlavně zadaní neb díky nějakému sexuální úletu si můžete nechtěně přivodit i malý skandál na pracovišti !

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Sice budete v první polovině týdne dělat dojem, že jste v klidu, ale dušička se vám bude bouřit. Na domácí půdě se můžete dohadovat s ostatními o naprosté banality, a pokud podnikáte, vůbec nebudete brát v potaz názory společníků, obchodního partnera..etc. Navíc můžete zjistit čistě náhodou určité nesrovnalosti ve smlouvách, a v takovém případě vám vaše vzpurnost a neochota přistupovat na kompromis v konečné fázi bude ku prospěchu. V druhé polovině týdne se budete řídit svými pocity. Tak si dejte pozor na to, ať se nesnažíte být své drahé polovičce pořád co nejvíce nablízku. Intimní protějšek to může brát jako vaši závislost, neschopnost se samostantně rozhodovat, a když té vaší blízkosti bude příliš, může to být i obtěžující, a to pro všečchny v rodině.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

V první polovině týdne se snažte potlačit svoji podezřívavost, zejména si nenamlouvejte v zaměstnání, že kolegové o vás mluví za zády. Někoho byste neprávem mohli obvinit z pomlouvání. Když něco popletete, neobviňujte druhé, že za to mohou oni. Příčinou vašich neúspěchů a zmatků bude totiž vaše unáhlenost, prostě se bez rozmyslu budete pouštět do nepromyšlených akcí. To platí i pro dobré skutky, proto když vás požádá někdo v práci o pomoc, odmítněte ! Někdo totiž může využít vašeho elánu a přehodit svoje povinností na vaši hlavu ! V druhé polovině týdne budete nuceni řešit nějakou kalamitu na domácí půdě. Škodu vám může způsobit např. špatně utáhnutý kohoutek v koupelně, povšechně problémy s vodou vám mohou pořádně zavařit.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

V první polovině týdne mnohé zaskočí nečekaný výdaj a vy nebudete mít potřebný finanční obnos k dispozici. Zkontrolujte si, jak se "daří" vaší nedávné investici, zde můžete zjistit nějaké nesrovnalosti. Nu, a když budete v tom kontrolování, popovídejte si se svými potomky, a pečlivě si přečtěte jejich žákovskou knížku. Radostí asi výskat nebudete. V druhé polovině týdne se snažte držet od těla sousedy. Vaši veselost a žoviálnost si totiž někdo může vyložit jako náklonnost, navíc půjde-li o opačné pohlaví, problematicky budete vysvětlovat své drahé polovičce, proč se na vás sousedka či soused pořád usmívají. Pokud vás překvapí návštěva, nikomu nenalévejte alkohol.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Tento týden vám velmi prospěje spíše naslouchat. V první polovině týdne se snažte do ničeho nikomu nemluvit, jinak svojí kritikou ostatní v rodině pěkně naštvete. Ženám doporučuji věnovat se nehtům, prostě si zajděte na manikuru, úprava vám vydrží déle ! V druhé polovině týdne se nenechte zejména okolo financí nikým zahnat do kouta. Někdo na vás totiž začne vábit informace, kolik vyděláváte etc. Můžete mít totiž tendenci chlubit se, řeknete na rovinu jaký máte skutečný příjem, a váš intimní protějšek doslova zkoprní. Tím totiž vyjde najevo, že máte tajné finanční fondy, a přitom ostatní v rodině neustále nutíte "utahovat si opasky"...

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Do osobních trampot sousedů se nenechte zatahovat v první polovině týdne, a pokud vám zavolá někdo z příbuzných, vymluvte se, a telefon položte. Čas bude velmi rychle utíkat, a vy si nedochvilností můžete následně zadělat sami sobě na problémy. V druhé polovině týdne budete mít srdce i náruč dokořán ! Jenže pokazit se dá všechno. Pokud si skvělou náladu rozhodnete ještě vylepšit skleničkou alkoholu, s přehledem se začnete objímat i s neznámými lidmi na ulici ! Raději se tedy restauracím obloukem vyhněte a kroky vždy směřujte domů. Tam si objímejte rodinné příslušníky dle libosti !

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

V první polovině týdne se netrapte tím, že vám odmítne osůbka, kterou považujete za přítele, půjčit peníze. Připusťte si, že se občas v lidech díky svojí lidumilnosti mýlíte. Za svoji současnou finanční situaci si navíc můžete sami. V minulých týdnech jste příliš utráceli, nemysleli na zadní kolečka, a nyní si prostě budete muset mírně utáhnout opasek. Hlavně zapomeňte na půjčky, protože díky úrokům byste pořádně prodělali. V druhé polovině týdne se mírně stáhnete do samoty, ale prospěje vám to, neb si budete snít a užívat báječných vizí ! Pouze nezadaní by měli být ostražití, zejména když se zamilujete. Bude to sice láska "jako trám" ale svoji lásku neuvidíte v pravém světle, a tak se můžete zamilovat do jakési iluze, která se následně rozplyne. Zklamaní budete z toho, že obal neodpovídá obsahu !


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Týdenní horoskop: 14.1. - 20.1.2013 
Týdenní horoskop: 20.8. - 26.8.2012 
Výsledky květnové soutěže 2010 
Výsledky říjnové soutěže 2010 
Výsledky říjnové soutěže 2012 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny