Články

 

25.01.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskopy: 25.1. - 31.1.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 4. týden od 25.1. do 31.1.2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Vodnáře. Do následného znamení Ryb vstoupí 18.2.2010 v 19:52hod..

 

Merkur

putuje znamením Kozoroha. Do znamení Vodnáře vstoupí 10.2.2010.

 

Venuše

putuje znamení Vodnáře a zde setrvá do 11.2.2010, kdy v 13:02hod vstoupí do znamení Ryb.

 

Mars

je ve znamení Lva.

Z jeho energie budou čerpat Lvi až do 7.6.2010 !!! V neděli 20.12. se Mars otočil, a retrográdní směr bude mít až do 10.3.2010, kdy v 17:11:35hod opět nabere přímý směr.

 

Jupiter

putuje ve znamení Ryb

a zde setrvá do 6.6. kdy v 6:48hod vstoupí do znamení Berana... Díky retrográdnímu pohybu se opět do znamení Ryb vrátí 9.9.2010 v 4:31hod a zde setrvá až do 22.1.2011 kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana. Na jeho opětovnou přízeň si následně budou muset Rybičky počkat až do roku 2011... Tak se Rybky ""vzbuďte"" předčasně ze zimního spánku, ať toto blahodárné období neprolelkujete !

 

Saturn

je ve znamení Vah.

13.1.2010 se Saturn otočil do retrográdního směru, a opět se vrátí do znamení Panny 7.4.2010 v 17:31hod, kde setrvá do 21.7.2010.

Tento den v 16:28hod opět vstoupí do znamení Vah.

 

Uran putuje znamením Ryb.

 

Neptun je ve Vodnáři.

 

Pluto je ve znamení Kozoroha

 

Astroligckou událostí tohoto týdne bude Úplněk,který nastane v sobotu 30.ledna v 7:18hod. Proti Slunci ve znamení Vodnáře bude stát Luna ve Lvu. Nejsilněji pocítí vliv Úplňku samozřejmě Vodnáři a Lvi, také Býci narozeni okolo 2.5. a Štíři narozeni okolo 3.12.

 

Dále ti, kteří mají nějakou planetu anebo prvek v Radixu, tedy horoskopu narození, a to na 10°znamení Vodnáře či Lva.

 

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Velmi příjemně vás překvapí počátkem týdne někdo z přátel, či nejbližších příbuzných, sourozenců. Jednat se může o zajímavý výlet v okolí vašeho bydliště, ale nevylučuji, že to bude pozvání na zásnuby, může se jednat i o malou oslavu, při které vám oznámí, že je na cestě další potomek, a vy budete v brzku např. teta, strýček !

Uprostřed týdne okolo sebe můžete opakovaně díky nervozitě vyvolat zmatek, chaos, ale nedáte si od druhých poradit ! Pokud se vám v zaměstnání či doma porouchá PC či nějaký spotřebič, volejte opraváře, hlavně sami nic neopravujte. V sobotu ráno v 7:18hod nastane Úplněk. Nezadaným může přinést romantické milostné dobrodružství. Povšechně se ve vás probudí vášeň, touha po opačném pohlaví, což nahraje zadaným, protože tím dostáváte příležitost zkvalitnit svůj intimní život.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Vaše profese, kariéra vám počátkem týdne přinesou spokojenost a pocit úspěchu. Může se jednat o zvýšení platu, o novou pracovní smlouvu, či se vám podaří odstranit překážku, která bránila vašemu vzestupu a lepšímu profesnímu postavení. Uprostřed týdne si pečlivě dávejte pozor, co druhým sdělujete, prostě při rozhovorech přemýšlejte ! Občas se totiž podřeknete, něco popletete. Mnohým pokazí náladu velmi nepříjemná korespondence. Pokud vedete soudní spor, zaskočí vás rozhodnutí ve váš neprospěch. Sobotní ranní Úplněk ve Lvu ve vás může vyvolat nějaký strach. Sami sebe se začnete ptát, zda budete schopni se v následním období postarat o rodinu tak, jak byste chtěli. Mnohé může vyplývat i z nějaké reakce vašich nadřízených neb zjistíte, že se na ně nemůžete spolehnout. Tento Úplněk ve Lvu totiž může poodhalit jejich nesolidnost.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Luna vstoupí do vašeho znamení v pondělí v 12:13hod a vy následně budete mít pocit, že si štěstěna konečně sedla na vaše rameno ! Splní se vám totiž nějaký sen, dokonce je možné, že to bude mít nějaký vztah k cestování, ke studiu...právu. Uprostřed týdne si hlídejte vtipkování neb velice snadno sklouznete k ironii. Spíše než na chyby druhých byste se ale měli soustředit na to, co děláte, zejména budete-li podnikat finanční transakce. Omylem můžete přijít o peníze.

Úplňková sobota vám může způsobit nějaká nedorozumění v komunikaci, dokonce bych nevylučovala ani to, že vás někdo bude chtít oblafnout ba podvést. Anebo to může být obráceně ! Že vy na někoho začnete zkoušet slovní triky ! Prostě pravda se během víkendu pro mnohé stane slovním bludištěm.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Počátkem týdne okolo vás bude takový klid, že občas vypnete telefon i počítač, a jen tak si budete lelkovat, relaxovat. Troška soukromí a odpočinek vám velmi prospějí, neb si alespoň ujasníte nějaké problémy, hlavně to, proč vznikly. Luna vstoupí do vašeho znamení ve středu v 15:03hod a setrvá zde do pátku 29.1. kdy v 15:12hod vstoupí do následného znamení Lva. V uvedených dnech se snažte nejíst smažená jídla, nepít kávu. Vyhněte se i alkoholu, a po 17:00hod již pouze pijte čistou vodu bez bublinek, nebo bylinkové čaje. Navíc jsou to pro vás dny, kdy slovně budete připomínat "slony v porcelánu" a partnerskou hádku mohou vyvolat vaše štiplavé, rýpavé poznámky. Krušnější víkend budou mít ti z vás, kteří neřešili finanční problémy. Sobotní ranní Úplněk ve Lvu vás přinutí podívat se na svoje reálné možnosti, a nevylučuji, že se rozhodnete pro nějaké velmi originální řešení, jak se dluhů zbavit. Na rady druhých ale nedejte, řiďte se svým rozumem !

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Počátkem týdne se vaše pozornost chtě nechtě soustředí na partnerství, manželství. Váš intimní protějšek vás totiž překvapí nějakou novinkou, ale nelekejte se, udělá vám velkou radost !

Naopak uprostřed týdne se dozvíte nějaké lži, tak nezůstávejte v koutečku, vystrčte hlavu a pěkně nahlas se ozvěte ! Zjistit nepřátelství jisté osůbky příjemná věc nebude, ale má to i svoji pozitivní stránku. Budete vědět, před kým se máte mít v dalším obdoboí na pozoru ! V sobotu ráno v 7:18hod nastane Úplněk ve vašem znamení. Díky tomu budete nesoustředění, netrpěliví, něco pořád budete chtít dělat, řešit, ale nebudete vědět co..! Nedejte během víkendu na ""našeptávače"" neb když se podle něčí rady začnete řídit, vyvoláte tím konflikt v intimním partnerství, manželství. Na nějaký nešvar mohou narazit ti, kteří podnikáte. Obchodní společník vás něčím zaskočí.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Zkraje týdne začnete z minuty na minutu uklízet svoje pracovní prostředí, stěhovat pracovní stůl, prostě uděláte změny tak, abyste se v práci cítili co nejlépe. Mnozí dokonce nabídnete nadřízeným nějaký zlepšovák, jak vylepšit pracovní prostředí či efektivitu práce. Uprostřed týdne se snažte okolo sebe vytvářet příjemnou atmosféru, a pokud se při rozhovoru s intimním protějškem či přáteli dostanete pod tlak, nesnažte se použít lži či vykrucování. Šetřete si energii protože sobota vám přinese jeden z nejsložitějších Úplňků za poslední období. Mnozí budete mít pocit, jakoby vás někdo přivázal v pase na gumu. Jakmile se pohnete dopředu, po několika krocích vás guma zase stáhne zpátky. Vše může mít ve dnech víkendu zpoždění, takže si nic náročného neplánujte a hlavně se vyhýbejte fyzicky náročným aktivitám !!!

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Počátkem týdne to budou děti nebo váš intimní protějšek, kdo vás přinutí zvednout se od počítání a vyrazit za zábavou, do přírody.

Uprostřed týdne se při rozhovorech s nadřízenými a kolegy snažte krotit svoji netrpělivost. Zaskočí vás totiž nějaká nepříjemná informace a vy vzniklou situaci můžete dosti nevybíravým slovníkem komentovat, což by pošramotilo vaši pověst kliďasů...Sobotní Úplněk prověří vaše přátelství a společenskou činnost. Obezřetnost bude nutná neb budete snadno ovlivnitelní, a to jak přáteli tak i tlakem nějaké skupiny. Ne všichni ale budou mít dobré úmysly, jak se to bude jevit na první dojem. Dá se dokonce předjímat, že se během víkendu budete na něco zlobit. Je ale otázkou, zda na někoho nebo sami na sebe, že jste někomu či něčemu nesprávnému uvěřili.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Malou rodinnou sešlost uspořádáte počátkem týdne. Uvědomíte si totiž, jak je pro vás důležitá podpora, kterou vám vaši bližní, rodina poskytují a vy se díky jejich obětování můžete plně věnovat své kariéře. Někteří jedinci se díky tomu dozvědí novou informaci o svých předcích či o svém původu. Upstřed týdne nebudete schopni přijmout jiný názor. Dokonce si klidně vymyslíte nějakou lež, jen abyste vy měli rádoby pravdu. Při jízdš autem si dávejte pozor. Může vás zastavit silníční kontrolova, a pokud vám sdělí přestupek, nic nekomntujte, jinak si vykoledujete pokutu za urážku veřejného činitele ! Dojíždíte-li do zaměstnání, autobus, tramvaj či vlak mohou mít poruchu, tak si raději do kabely přibalte svačinu ! Sobotní Úplněk ve Lvu si posvítí na vaše ambice a společenské postavení, kariéru. Ale do hry se může dostat i rodina, domácí problémy, bydlení. Nic ve dnech víkendu ale neřešte, neb budete přecitlivělí, v mnohém můžete přehánět, můžete si dokonce namlouvat neexistující problémy.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Zkraje týdne vás překvapí huronské bouchání na dveře, za kterými budou stát vaši sourozenci, příbuzní, zde je i možnost že sousedé. Přijdou vás požádat, zda byste je nepodpořili v nějaké záležitosti. Poraďte se nejdříve s intimním protějškem, protože na sebe můžete převzít zodpovědnost tak velkou, že to v následných týdnech bude nad vaše možnosti ! Uprostřed týdne se snažte vyhnout nakupování ! Zejména supermarkety vás začnou lákat slevami, a vy budete vybírat zboží bez rozmyslu, a doma zjistíte, že jste utratili nemalou sumičku za zbytečnosti. Sobotní Úplněk ve Lvu ve vás patrně vyvolá pořádný zmatek. Nebudete totiž schopni ujasnit si, co je skutečnost, realita, co je jenom zdání, vaše vize, sny. Na druhou stranu se probudí vaše fantazie, inspirace, a nápady budete mít doslova nadčasové ! Dejte si ale pozor na to, co, kde, a komu podepisujete, můžete si nějakým vlastním omylem zadělat na pořádný problém !

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Počátkem týdne se budete permanentně usmívat, protože díky tučné sumičce na kontě pocítíte finančního bezpečí. Dokonce i popřemýšlíte nad tím, jak svoje zisky zabezpečit proti ztrátám. Jednou z možností, která vás napadne bude koupě pozemku, nemovitosti. Naopka uprostřed týdne začnete být nerozhodní a velmi citliví. I dobře míněnou radu můžete vnímat jako útok na svoji osobu. Sobotní Úplněk ve Lvu vás přinutí přehodnotit finanční plán. Je totiž možné, že právě v oblasti peněz narazíte na nějakou "černou díru"" a v takovém případě řešení neodkládejte a hned se snažte zjistit, kdo se vás snaží ve finanční či majetkové oblasti nějakým způsobem podrazit, oblafnout !

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Slavíte-li narozeniny zkraje týdne, máte před sebou rok, ve kterém vám bude naprosto jasné, čeho chcete dosáhnout, a také si za tím půjdete. Skvělé bude to, že co si naplánujete, dokážete dotáhnout do konce a nic vás neodradí ! Upostřed týdne važte v zaměstnání každé slovo, neb se můžete podřeknout a prozradit něco osobního, horší variantou mohou být sarkastické poznámky mířené zejména na ženy, kolegyně. Vyhýbejte se tučným a smaženým potravinám, ideální bude, když až do pátku kávu nahradíte čajem. Sobotní Úplněk ve Lvu vám jako v zrcadle ukáže, jak jednáte s ostatními. Ve výhodě budou Vodnáři, kteří hodí za hlavu nějaký svůj sen neb dojdete k poznání, že jste se v nějaké oblasti svého života honili za iluzemi. To vám otevře oči dokořán, a vy přijdete i na to, že vás v předchozím obdoboí někdo opakovaně oklamal, podvedl...

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Zkraje týdne zpomalíte tempo, a začnete přehodnocovat svoje pracovní aktivity. Uvědomíte si totiž, že něco není v pořádku. Třebas to, že když vstáváte, vůbec si nepřipadáte odpočatí, vyspalí...Uprostřed týdne dostanou nezadaní příležitost k seznámení. Problémem ale bude to, že si začnete vymýšlet, s cílem soustředit na sebe všechnu pozornost, ale vaše lži budou tak průhledné, že potencionálního partnera či partnerku odradíte od dalšího setkání. Téma denního režimu, práce a zdraví, se o slovo přihlásí opětovně v sobotu díky Úplňku ve Lvu. Jako v zrcadle vám ukáže, kolik škody jste díky svému rychlému tempu a přílišnému pracovnímu vypětí posledních týdnů na sobě napáchali. Projevem může být nevolnost, anebo budete tak zahlceni prací, že vám konečně dojde, že vyhovět všem i přes velkou snahu nemůžete, že peníze také nejsou všechno. Usednete a popřemýšlíte, které pracovní aktivity ukončíte.

 


Hodnocení článku

Hodnotil 1 čtenář průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Týdenní horoskop: 15.7. - 21.7.2013 
Týdenní horoskop: 23.1. - 29.1.2012 
Týdenní horoskop: 5.7. - 11.7.2010 
Týdenní horoskopy: 15.2. - 21.2.2010 
Výsledky dubnové soutěže! 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny