Články

 

08.07.2012 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 9.7. - 15.7.2012

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 28. týden od 9.7. do 15.7. 2012

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Raka. Do ohnivého Lva vstoupí 22.7.

 

Merkur

je ve Lvu kde setrvá do 1.9.2012 Od pátku 13.7. začne být stacionární, v neděli 15.7. se otočí, a retrográdní směr bude mít až do 8.8.

 

Venuše

je v Blížencích, kde setrvá do 7.8.2012.

 

Mars

je v diplomatickém znamení Vah, kde setrvá do 23.8.2012.

 

Jupiter

je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.

 

Saturn

je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 17.10.

 

Stacionární

Uran

je v bojovném znamení Berana. V pátek 13.7. se otočí, a retrográdní směr bude mít až do 13.12.2012.

 

Retrográdní

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Retrográdní

Pluto

je ve znamení Kozoroha. Přímý směr nabere 18.9.2012.

 

Fáze Luny... Měsíc ubývá. Ve středu 11.7. v 2.49 hodin nastane poslední Lunární čtvrť v Beranu. 19.9. v 5.24 hodin nastane novoluní v Raku.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Stacionární Uran ve vašem znamení vám až do pátku propůjčí fantazii, ale i schopnost jednat bez zaváhání. Což se vám může hodit, protože dokážete dohonit všechny resty, ale v pátek zpomalte, zapomeňte na spěch, buďte trpěliví. Uran začne být retrográdní, a jakákoliv nepromyšlená akce by skončila debaklem, možná i zraněním.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Možná začnete mít v tomto týdnu pocit, že si vaši psychiku i fyzickou odolnost testuje osud, že ať se snažíte sebevíc, vždy událostí probíhají bez toho, abyste je mohli jakkoliv ovlivnit. Zkoušku trpělivost vám připraví Uran, který putuje vašim sektorem tajných nepřátel. Jedinou obranou jak se nepřipravit o klid pro vás je nevšímat si rozčílených a uspěchaných lidí, a ke konci týdne neposlouchat klepy.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

S Venuší ve svém znamení budete do okolí celý týden vyzařovat šarm, velký sex appeal. Díky Uranu se navíc začnete seznamovat velmi snadno s novými lidmi, a jste-li nezadaní, jedno přátelství se může proměnit v ohnivý vztah. V žádném případě ale neházejte přes palubu přátele, které prověřil čas. Ve dnech víkendu se totiž dostanete do pořádné šlamasty. Možná vám přestane fungovat auto, nebo vám zčerná obrazovka počítače, a jejich pomoc se vám bude hodit.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Zapomeňte na milostné avantýry na pracovišti. Dokážete se v zkraje týdne zamilovat rychlostí blesku, několik dnů si budete říkat, že jste konečně našly erotický ráj, ale ke konci týdne zjistíte, že si nemáte o čem povídat, začne to mezi vámi skřípat, a vztah skončí stejně rychle, jako začal. Ve dnech víkendu si dávejte pozor na osobní věci, peněženku. Budete roztržití, uspěchaní, takže snadno někde něco zapomenete, ale stát se můžete o obětí kapesního zloděje.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Pokud plánujete podepis smlouvy, od které si slibujete finanční zisk, udělejte to do čtvrtka. Využijete-li tyto dny, budete v dalších týdnech sklízet "velké" peníze. Naopak během víkendu nic nepodepisujte, pokud budete cestovat autem, vždy si ověřte, zda máte dostatek vody v chladiči, a než se připojíte na internet, nezapomeňte si ověřit, že máte v počítači spuštěný antivirový program.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Když se vám nabídne možnost investovat, klidně zariskujte do čtvrtka, neproděláte. Stejně tak můžete tyto dny využít k vyřízení žádosti o půjčku, dotace. Od pátku buďte opatrní, nenakupujte zejména v dražbách, aukcích! V neděli si neberte příliš k srdci klepy, které o vás někdo začne roznášet. Může se dokonce jednat o mladšího kolegu z práce, ale kdo vás dobře zná, nebudou fámě věřit, a co si o vás myslí cizí lidé vám může být úplně jedno.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

S Marsem ve svém znamení jste svým způsobem neporazitelní, máte obrovskou psychickou i fyzickou sílu, takže se od vás případné drobné neúspěchy budou v tomto týdnu odrážet jako pingpongový míček od zdi. Od pátku vám prospěje víc se držet domácí hroudy, své drahé polovičky, nesnažit se o sólo akce. Uran se začne snažit rozmetat vaši jistotu a stabilu v partnerství, manželství, navíc si do vás občas rýpne někdo z přátel, tak dokažte, že jste se svou drahou polovičkou silná dvojka, choďte všude spolu, a divných řečí známých si nevšímejte.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Až do pátku nebudete na nic pospíchat, vaše tempo bude pomalé rozvážné, a co bude důležité, nikým se nenecháte díky Marsu v harmonických Vahách rozhodit. Od pátku budete naopak potřebovat někoho, kdo vás občas upozorní, že se máte zklidnit. Vzhledem k Uranu vám hrozí zranění přímo na pracovišti, ale protože budete neustále pospíchat, mnozí opomenete dodržovat pitný režim, takže může dojít i k přehřátí organizmu, dehydrataci!

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Slovně dokážete až do pátku vybojovat nemožné, tak se snažte prosadit si zvýšení platu, můžete i podepisovat smlouvy, uzavírat ústní dohody, dokonce budete mít šťastnou ruku v případě koupě automobilu, nebo nějakého dopravního prostředku. Od pátku začne Uran couvat, v neděli začne být retrográdní i Merkur, což přinese problémy zejména těm, kteří tráví tyto dny v zahraničí, anebo odjíždíte na dovolenou. Počítejte s tím, že například letadlo nebo vlak budou mít zpoždění. Tak se obrňte trpělivostí, budete ji potřebovat jako sůl při vaření.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

V každém oboru najdete konkurenci, tak se nenechte rozhodit tím, že v práci budete ve stínu ambiciózního kolegy. Naučí vás spoustu nových triků, a nakonec zjistíte, že mu vlastně o nějakou vůdčí pozici nejde. Na domácí půdě byste měli udělat několikero opatření. Provést zejména revizi komínu, elektroinstalace. Jinak víkend strávíte po restauracích, protože díky otočce Uranu do retrográdního směru vám začne stávkovat sporák.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Pokud hledáte práci, svěřte se přátelům, příbuzným, nespoléhejte se na inzeráty! Někdo z nich náhodou narazí na velmi lukrativní nabídku, ale když nebudou vědět, že jste bez stálého zaměstnání, přejdou ji bez povšimnutí! Ve dnech víkendu si dávejte pozor na jazyk. Svou drahou polovičku můžete jedním slovem tak naštvat, že s vámi přestane komunikovat, a nepočítejte s tím, že se atmosféra zklidní ze dne na den. Napětí mezi vámi může panovat až do 8.8.!

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Snažte se mít do pátku uhrazeny veškeré poplatky spojené s bydlením, zkontrolujte si, zda máte zaplacenou pojistku. Bude se vám klidněji usínat. Překvapit vás během týdne může nečekané zlepšení zdravotního stavu jedné příbuzné, a je možné, že budete apelovat, aby byla propuštěna do domácího ošetření. V neděli šetřete svou fyzičku, nenamáhejte srdce, záda, dodržujte pitný režim. Pokud se vám udělá z horka nevolno, raději si zajděte k lékaři, zejména když pocítíte tlak na hrudi.


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

AKCE - dárkový voucher do výživové poradny! 
Přijďte k nám do výživové poradny! 
Týdenní horoskop: 11.7. - 17.7.2011 
Týdenní horoskop: 3.9. - 9.9.2012 
Výsledky zářijové soutěže 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny