Články

 

26.08.2012 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 27.8. - 2.9.2012

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 35. týden od 27.8. do 2.9. 2012

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

je v praktické znamení Panny, kterým bude procházet do 22.9.

 

Merkur

je ve Lvu Do pečlivé Panny vstoupí 1.9.

 

Venuše

je v Raku, kde setrvá do 6.9.

 

Mars

je v ve Štíru, kde setrvá do 7.10.2012.

 

Jupiter

je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.

 

Saturn

je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 20.10.

 

Retrográdní

Uran

je v bojovném znamení Berana. Přímý směr opět bude mít od 13.12.2012.

 

Retrográdní

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Retrográdní

Pluto

je ve znamení Kozoroha. Přímý směr nabere 18.9.2012.

 

Fáze Luny...

Měsíc dorůstá. V pátek 31.8. nastane v 14.58 hodin Úplněk v Rybách.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Pořádně do pedálů šlápnete hned první den týdne. V zaměstnání se nenajde nikdo, kde by vám mohl konkurovat, ale určitě víte, že jet na plný plyn nejde do nekonečna. V pátek se ukáže, jak jste hospodařili s energií. I menší nevolnost nebo oteklé nohy mohou být signálem, že musíte začít brzdit, odpočívat. Naštěstí v sobotu vás skvěle odreagují rodinné oslavy, a v neděli se vám za přispění Luny ve vašem znamení vrátí elán, energie!

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Máte před sebou sedm dní, které by měly být ukázkou vaší vrozené trpělivosti. Narazíte totiž opakovaně na lidskou hloupost, nevzdělanost, bezohlednost. Jak se chovají druzí by vás mělo nechat v klidu, protože to je jejich ostuda, nikoliv vaše! Okolo pátku nastane chaos ve vaší rodině. Rozumné bude, když se nebudete svěřovat přátelům, a sami přijdete na taktiku jak přinutit jednoho člena rodiny, aby vám nelhal.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Až do středy byste se v zaměstnání neměli nechat vyprovokovat ambiciózním kolegou. Do všeho bude strkat nos, hrát si na velitele, což vám bude samozřejmě vadit, ale zůstaňte v klidu. Nakonec naštve někoho z nadřízených a sami ho zpacifikují. Ve dnech víkendu rodinu překvapíte. Vůbec vás to nebude lákat ven, vyrazit na houby, do přírody. Naopak budete sedět doma a dokonce nutit ostatní, aby vám dělali společnost.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Daleko víc pozornosti věnujte své drahé polovičce až do středy, a to i na úkor svých rodičů. Sami vycítíte, že je něco ve vzduchu, potrápit vás může i nepříjemný pocit, že se z vašeho partnerství vytrácí láska, vášeň. V druhé polovině týdne bude rozumné, když si nebudete hrát na Všeználky, a klidně přiznáte, že si s něčím nevíte rady, že něčemu nerozumíte. Ve dnech víkendu byste neměli sedat za volant, a když vyrazíte do přírody, držte se v blízkosti rodiny, protože budete zamyšlení, a snadno zabloudíte!

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Začátek týdne bude velkolepý! Dokážete totiž zrealizovat i nemožné, dokonce svým nadšením budete dodávat optimismus a energii i lidem okolo sebe. Uprostřed týdne ale bude rozumné zpomalit, nedávat moc najevo své ambice, nebo vám někdo nepříjemně šlápne na váš lví ocas! Někomu totiž bude vadit, že na co sáhnete, to nese plody, a tak vás začne provokovat. Proč to dotyčný dělá, zjistíte díky náhodě ve dnech víkendu. Postěžuje si totiž lidem, kteří jsou vaši přátelé, a ti vám to hned zatepla přetlumočí.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Slunce ve vašem znamení o sobě dá tento týden vědět. Budete totiž pilní, trpěliví a pracovití jako včelky! Pro vodní znamení bude váš elán a stoprocentní nasazení dokonce vysilující, tak máte-li doma nebo v práci někoho narozeného v Rybách nebo Raku, netlačte na ně, oproti vám jim totiž velmi brzo dojde dech. Ve dnech víkendu věřte pouze tomu, co si ověříte dotykem nebo vizuálně. Okolo vás budou lítat fámy, a když nějaké podlehnete, pořádně to rozbouří atmosféru ve vašem partnerství.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Sentimentální náladu budete mít až do neděle. Když splínu podlehnete, naděláte si zbytečně problémy, protože i v zaměstnání budete přemýšlet nad tím, co jste všechno pokazili v uplynulých měsících, a když se něčím neodreagujete, nezabavíte, v pátek budete mít pocit, že jste pokazili, na co jste sáhli. Navíc budete psychicky vyčerpaní, a víkend strávíte odpočinkem, což vám ale jenom prospěje! Když si zajdete do sauny, vypotíte z těla škodliviny, vyplavíte negativní emoce, a v neděli se začnete cítit jako znovuzrození.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Když bude potřeba, dokážete probudit v tomto týdnu známé i uprostřed noci, aby vám pomohli, poradili. Velkým pohonem pro vás bude touha dotáhnout všechny resty, a to se vám podaří, i kdybyste k tomu měli zburcovat k aktivitě a zapojit všechny příbuzné, přátele. Máte-li děti školou povinné, na nákupy se vydejte v pátek nebo ve dnech víkendu. Dobře se vám pro ně bude nakupovat oblečení i potřebné pomůcky, a skvělé bude to, že se podřídíte jejich přání, nikoliv svému vkusu.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Počátkem týdne budete nevrlí. Příčinou budou peníze, ale to odezní ve dnech okolo středy, protože nadřízení konečně splní slib, a zvýší vám plat! Ono totiž nepůjde přehlédnout, že jedete na doraz, a dokonce zvládáte práci i za ty, kteří jsou na dovolené. Upřednostnit rodinu před kariérou byste měli od pátku do neděle. Také vám prospěje navštívit rodiče, ideální bude, když uspořádáte společný oběd nebo grilování na zahradě. Jinak se dočkáte výčitek, obuje se do vás celá rodina!

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Počátkem týdne se patrně zakousnete s nadřízenými. Budou na vás chtít zázraky, a navíc zjistíte, že nadržují starším kolegům, což vám mírně řečeno odebere vítr z plachet. Uprostřed týdne se opět svobodně a pořádně nadechnete, vrátí se vám energie, a to, o co přijdete zkraje týdne, si opět vybojujete zpátky. Konec týdne věnujte procházkách, jděte i na houby, protože s Lunou v intuitivních Rybách můžete jít lesem se zavázanýma očima, a vrátíte se domů s plným košíkem.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Zkraje týdne se o nic nesnažte, netlačte na pilu. Pro vyřešení jisté záhady nebudete mít dostatek informací. Vše se začne vyjasňovat ve dnech okolo středy. Vrátí se vám energie, skvěle vám začne pracovat i intuice, a vám se podaří pěkně utajeně dosáhnout na finance, o kterých jste se domnívali, že jsou pro vás nedostupné. Může jít o dotace, stipendium, ale například i alimenty, o které marně bojujete se svou drahou polovičkou již několik měsíců.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Nespoléhejte se počátkem týdne na své známé, přátele. Do boje s byrokracií budete muset vytáhnout do boje sami. Nikomu se totiž nebude chtít pálit prsty hádkou s lidmi ve vyšším, mocenském postavení. Jenže vy budete v takové ráži, že se zakousnete, nepustíte, a nakonec svého dosáhnete! Pátek a sobotu budete trávit pod vlivem úplňku ve svém znamení. To je pro vás vždy příležitost ujasnit si v intimním partnerství a povšechně v mezilidských vztazích, kde děláte chyby, nebo zda neinvestujete energii a čas do lidí, kteří vás pouze využívají.


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Bioslavnosti 2009 
Nové recepty pro domácí pekárnu 
Týdenní horoskop: 21.2. - 27.2.2011 
Týdenní horoskop: 30.8. - 5.9.2010 
Výsledky červnové soutěže 2011 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny