Články

 

13.06.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 14.6. - 20.6.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 24. týden od 14.6. do 20.6. 2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

prochází znamením Blíženců. Do následného znamení Raka vstoupí 21.6. v 13:46hod a zde setrvá do 23.7. kdy v 0:38hod vstoupí do znamení Lva.

 

Merkur

je ve znamení Blíženců. Do následného znamení Raka vstoupí 25.6. v 12:28hod.

 

Venuše

v pondělí 14.6. v 10:53hod vstoupí do znamení Lva. Zde setrvá do 10.7. Tento den v 13:38hod vstoupí do znamení Panny.

 

Mars

prochází znamením Panny, kde setrvá do 30.7. kdy v 1:47hod vstoupí do znamení Vah

 

Jupiter

putuje znamením Berana. Díky retrográdnímu pohybu se 9.9.2010 v 4:31hod vrátí do znamení Ryb a zde setrvá až do 22.1.2011 kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana.

 

Saturn

je ve znamením Panny. kde setrvá do 21.7.2010. Tento den v 16:28hod vstoupí do znamení Vah.

 

Uran

prochází energickým znamením Berana. Zde setrvá do 14.8. Neb díky retrográdnímu pohybu se v tento den  v 7:11hod opět vrátí do znamení Ryb. Zde setrvá až do 12.3.2011, kdy s konečnou platností opustí mystické Ryby, a v 2:29hod se na mnoho let usadí v Beranu, neb toto znamení nadobro opustí až 6.3.2019 !!!

 

Neptun

má retrográdní pohyb a putuje znamením Vodnáře.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha. 7.4. v 3:01hod se otočil do retrográdního směru, a couvat bude až do 14.záři 2010... Firmy, ale i vládní organizace mohou zaznamenat jakési zpomalení, takže když něco budete požadovat na úřednících povšechně, obrňte se trpělivostí, neb si budou dávat ""na čas"... Dokonce nelze vyloučit, že nastane malý chaos v zákonodárství, i např. okolo finančních či daňových předpisů. Mnoho věcí bude odkládáno, neřešeno, takže může nastat např. situace, že vy uplatníte daňovou úlevu či vrácení přeplacení daní, ale stát s řešením nebude pospíchat. Anebo podáte nějakou žádost, ale na odpověď budete muset velmi trpělivě čekat hodně dlouho. Anebo nějaký "chytrolín" přijde na mezeru v zákoně, opomenutí,

a stát bude vyzván k vrácení nějakých plateb, anebo nebude moci uplatňovat zákony v plném rozsahu pro chybu, opomenutí, které jim neumožní kontrolu.. těch možností je mnoho. Pluto má totiž moc ba schopnost vytáhnout na světlo nešvary...

Takže asi občas při zprávách zalapeme po dechu, a řekneme si... "...jak je tohle vůbec možné..?!?!?"""

 

V tomto týdnu Luna přibývá.

V sobotu 19.6. v 6:32hod nastane první Lunární čtvrť v Panně.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem  znamení je Mars - polarita Yang

Povinnosti v rodině, ale i v zaměstnání pojmete v první polovině týdne jako zábavu. Nadřízené i kolegy nejednou rozesmějete humornými vtípky a vaše ratolesti občas nevěřícně zakroutí hlavou, protože jim dovolíte i riskantnější hry. Jste-li nezadaní, dostanete skvělou příležitost k seznámení ! Naopak v druhé polovině týdne se asi nevyhnete problémům, neb budete mít tendenci dělat všechno přesně opačně, než bude chtít rodina či vaše drahá polovička. Navíc se vám nálada bude rychle měnit, od euforie a vyznávání lásky v minutě sklouznete v burácení a vztek. Tak se nedivte, když budete víkend trávit sami, neb se vaši nejbližší budou snažit od vás držet v bezpečné vzdálenosti.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka  - polarita Yin

Na prvním místě pro vás budou v první polovině týdne domov a rodina. Proto s přehledem odmítnete posezení s přáteli, ani vás nenalákají na zajímavou společenskou událost. Ven vyrazíte pouze v případě, když si s vámi vyrazí ostatní členové rodiny, bez nich až dio středy neuděláte ani krok ! Naopak v druhé polovině týdne budete provokovat ostatní svojí vzpurností a kritikou nepodstatných detailů. Programově nebudete souhlasit s ničím a vůbec se ani nebudete snažit o kompromis. Jenže sami sebe budete udržovat v nervozitě, a ke stresu se připojí i bolest žaludku. Nevolnost vás přinutí uvést se do klidu a nakonec budete rádi, že vás intimní protějšek obskakuje a opečovává.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

První polovina týdne bude odpovídat vašemu přirozenému naturelu, protože budete neustále v pohybu, díky tomu zařídíte a obstaráte spoustu věcí, a dokonce odpovíte i na maily, které se vám nashromáždili během minulého týdne. Mnozí budete v tak dobrém rozmaru, že se usmíříte s jednou příbuznou. Nopak v druhé polovině se snažrte dát své drahé polovičce a povšechně rodině dostatek volnosti, naprosto ideální bude, když si zejména s intimním protějškem dáte několik dnů volna. Citově si totiž nebudete jisti kam patříte, a místo lásky z vás bude vyzařovat strohost, navíc zkritizujete sebemenší nedostatek a rodina se vedle vás nebude cítit v pohodě. Pokud je váš vztah mladý, neprověřený časem, můžete ho ukončit pro naprosto nepodstatnou maličkost. 

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Náladu budete mít skvělou v první polovině týdne díky financím, potažmo vysokému zůstatku na vašem kontě. Problémem může být ale to, že začnete utrácet za zbytečnosti. Jste-li podnikatelé, velmi laxně budete přistupovat k účetnictví. Proto se snažte dávat účty a faktury do jednoho šuplíku v pracovním stole, jinak konec týdne strávíte dohledáváním účetních dokladů. v druhé polovině týdne opakovaně vyvoláte roztržku v intimním partnerství svým necitlivým jednáním. Hlavně se nestavějte na zadní a nepřehánějte. Budete totiž dělat dojem, že vám na partnertství a klidu domova vůbec nezáleží.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

K Venuši ve vašem znamení se připojí v úterý v 5:56hod Luna, takže budete rozverní,usměvaví. Navíc kamkoliv přijdete, soustředíte na sebe pohledy ostatních, což samozřejmě zalichotí vašemu egu. Mnozí dokonce poznají, co je to být populární např, mezi přáteli, kolegy, etc..V druhé polovině týdne velmi opatrně a obezřetně volte slovník. Budete vztahovační, náladoví, naprosto k neukočírování. Zejména se kroťte před intimním protějškem, neb z trucu, že vám vaše drahá polovička ve všem nepřitakává a nedává zapravdu, začnete vyvolávat hádky, ale vůbec nebudete ochotni připustit, že názory měníte jako na běžícím pásu, a tak nebude jasné, co vlastně chcete.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Ačkoliv jste od přírody velmi pečlivé a pracovité znamení, v první polovině tohoto týdne nejednou popřete sami sebe, neb vás popadne lenora. Sice vždy zkonstatujete, že máte spoustu nedokončené práce, ale hned dodáte, že i vy máte občas nárok nějaký ten den prolelkovat!

V druhé polovině týdne vám Uran propůjčí velmi obtížně zvladatelnou energii, a se svou si přijde i přísný Saturn. Díky tomu budete nekompromisní, nepředvídatelní, což může ve vašem partnerství vyvolat náhlý, velmi nepříjemný zvrat. Intimní protějšek si totiž může pomyslet, že jakákoliv snaha je zbytečná, protože i dobrý skutek zkritizujete, a vytratí se vám z dohledu. Na jak dlouho je ve hvězdách, tak se snažte ovládat, ať víkend netrávíte sami !

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení  ovládá Venuše -  Večernice  - polarita Yang

V první polovině týdne vás nejednou pohltí ruch a zábava velkoměsta. Svoje kroky vždy zamíříte tam, kde bude legrace a vězte, že mnozí navážete velmi silné přátelství, dokonce se může jednat o osůbku, která bude mít v budoucnu vliv na vaši kariéru. V druhé polovině týdne mnozí pocítíte strach z emocí, proto se budete snažit nedávat najevo svoji touhu, lásku, k trvalému partnerovi či partnerce se prostě budete chovat velmi neosobně. Navíc budete mít tendenci vyčítat, dokonce si mnozí začnete vymýšlet, a na to pozor, protože nepodložená obvinění by mohla ohrozit i velmi stabilní partnerství !

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Pokud podnikáte nebo jste obchodníci, vsaďte v první polovině týdne na výrobky pro volný čas, zábavu, neb horoskop ukazuje, že můžete v této oblasti uzavřít skvělý kontrakt, obchod ! Zaměstnanci by neměli propást příležitost požádat nadřízené o povýšení, zvýšení platu, etc. Zejména je-li vaší nadřízenou žena, nezaváhejte! V druhé polovině týdne velmi opatrně našlapujte v partnerství, manželství, a pokud budete mít jakékoliv podezření, vraťte se v myšlenkách do minulosti, do období, kdy jste navázali s intimním protějškem vztah, a prožívali romantické dny. Vzpomínky na vás totiž budou mít účinek hojivého balzamu. Ovládnete se, a raději spolknete podezření, které stejně nebudou pravdivá !

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Užitek vám v první polovině týdne přinese vše, co bude mít vztah k zahraničí, dokonce lze předjímat finanční zisk. Máte-li nějaké kontakty či příbuzné v cizině, pomohou vám vyřešit nějakou zapeklitou situaci. Vedete-li nějaký soudní spor, bude vám přiznáno finanční odškodnění. V druhé polovině týdne buďte ostražití, opatrní neb konstelace ukazují na manipulaci, kterou  bude zkoušet vaši odolnost a trpělivost intimní protějšek ! Hlavně na domácí půdě zachovejte klid a nenechte se vytočit, potlačte i tendenci uprostřed noci odejít. Stejně nebudete mít jasno, kam byste se měli zašít ! 

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Povšechně jste velmi opatrné, šetrné a spořivé znamení, ale v první polovině týdne se vám zalíbí nějaká věc, a když nebudete mít dostatečnou hotovost, klidně si na její koupi půjčíte. Doporučuji vám ale s nákupy čehokoliv posečkat, neb je možné, že hned další den se vám již daný výrobek líbit nebude. V druhé polovině týdne se snažte srozumitelně komunikovat, tak, aby vámi vyřčené nemělo dvojí význam. Vaše drahá polovička totiž bude mít sklony vaše slova překrucovat, a nakonec se dozvíte, co jste měli udajně říct a přitom vy si toho vůbec nebudete vědomi.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Konstelace v první polovině týdne vnesou do vašeho partnerství, manželství malé kouzlo a vy si budete v intimním partnerství připadat, jako byste prožívali druhé líbánky. Jste-li nezadaní, dostanete šanci navázat vztah ! V druhé polovině týdne se vám začnou honit hlavou nereálné nápady. Něvěřte zprávám ba nabídkám, které budou příslibem velkých finančních zisků, ani nepodlehnětě tlaku rodiny, že byste měli na tak "hvězdnou nabídku" reagovat. Riskujte klidně i partnerskou hádku, ale finance si až do neděle pečlivě střežte !

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

V zaměstnání se budete cítit v první polovině týdne naprosto skvěle. Důvodem bude u mnohých to, že se smíříte s kolegyní, se kterou jste v posledním období měli vícero ostřejších střetů. Pozor si ale dejte na svoji tendenci dělat všechno na poslední chvíli, nic prostě neodkládejte, protože byste se díky svému vtipkování mohli dostat do situace, že jistou práci odevzdáte opravdu "za pět minut dvanáct". Víkend bude pro vás mírně kritický. Může se to projevovat vnitřním napětím, nervozitou, vztahovačností. Raději se držte hodně daleko od svého intimního protějšku, ale i např. od obchodních společníků, neb ve vzteku byste mohli říci něco, co už nepůjde vzít zpátky.


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Týdenní horoskop: 11.3. - 17.3.2013 
Týdenní horoskop: 18.10. - 24.10.2010 
Týdenní horoskop: 24.1. - 30.1.2011 
Týdenní horoskop: 6.8. - 12.8.2012 
Výsledky červencové soutěže 2011 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny